A do e lejonte Sara Ledrin të bëhej pjesë e “Big Brother”?

Mediale Vip

A do e lejonte Sara Ledrin të bëhej pjesë e “Big Brother”?

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 11:04
Sara dhe Ledri

Sara dhe Ledri janë një çift mjaft i përfolur në mediat rozë.

Sara është mjaft aktive në rrjetet sociale ku tregon përditshmërinë për ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo ka zhvilluar një bisedë virtuale me ta ku i adresuan pyetje të shumta e njëra nga to kishte të bëjë me Ledrin.

“A do e leje Ledrin te futej tek BB” ishte pyetja të cilës Sara iu përgjigj shumë pozitivisht.

“Me këtë që na bëri Bora patjetër që po”, ka shkruar ajo.

Kështu Sara lë të kuptohej se nuk do e kishte problem që Ledri të bëhet pjesë e Big Brother Vip.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat