Nuk po i ecë me Granitin, Fifi kërkon një bukurosh brenda “Big Brother VIP”

Mediale Vip

Nuk po i ecë me Granitin, Fifi kërkon një bukurosh brenda “Big Brother VIP”

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 12:07
Fifi dhe Granit Cana

Pasi Graniti i tha Fifit se e shikon vetëm si motër, ajo ka folur në lidhje me të me Ilirin. Teksa pinin cigare jashtë në oborr, këngëtarja e njohur shprehet që “shyqyr që nuk ndodhi gjë”.

Iliri i thotë se prandaj i ka thënë Granitit se “nëse ka ndonjë gjë për ta nxjerrë, ta nxjerrë”. Gjatë bisedës, Fifi i kërkon vëllait të madh që të fusë ndonjë “bukurosh”.

Biseda mes Ilirit dhe Fifit:

Iliri: Nuk ka më shans. Po tha ke të drejtë.

Fifi: Më ka çliruar

Iliri: Ke për të qenë tjetër njeri komplet. Shoqëria shoqëria, mbaroi

Fifi: Ja nisa me shkruar dhe e di çfarë më doli, jam duke të lyp ty në çdo njeri, që jam duke e lyp dikë në çdo njeri. Edhe ja thashë edhe më herët Semit duke bërë muhabet, kur erdha në fillim më jepte një energji nice.

Iliri: Pastaj filloi duke rënë

Fifi: Ajo nuk është ideja me të mbytë

Iliri: Jo, është me të mbajt në ajër, me flutur

Fifi: Pikërisht, plus ta shpjegova edhe aty që nuk jam natyrë që pres

Iliri: Më mirë 100 herë kështu, falë Zotit. S’kishte lidhje fare, luani në kafaz, po po

Fifi: Të shohim çfarë do na vijë më pas. Imagjino sikur me ardhë dikush i dedikuar

Iliri: Nga këto të rinjtë. Po kërkon një lidhje ti?

Fifi: Jo. Veç po mendoja. Edhe në këtë rast do doja me shiku si reagon ky.

Iliri: Ti dashke me pa film. E meriton veç

Fifi: Me gjithë këtë gjënë që ka bërë. Jam i çik dash. Po ky u sigurua që unë me asnjërin këtu, edhe në moment që u sigurua, opa tani tha shok

Iliri: Unë mendoj se më shumë se u sigurua, i thërriti mendjes

Fifi: Përveç ee, janë copëza këto, i mbledh krejt dhe bën pazëllin

Iliri: Shyqyr që e bëri

Fifi: E bëri gabim veç

Iliri: Tani gabim a mirë

Fifi: Kisha gjithë ditën që i thosha, dy ditë jo një. Jam e interesuar të më sjellin ndonjë bukurosh brenda.

Video KËTU

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat