Vajza ‘bombë’ që do futet në “Për’puthen”

Mediale Vip

Vajza ‘bombë’ që do futet në “Për’puthen”

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 12:40
Foto ilustrim

Për’Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve .

Ka një muaj e gjysmë që ka filluar “Për’puthen 3”, program i cili po mbledh një numër të madh shikuesish pranë ekraneve televizive.

Ndonëse numri më i vogël i konkurrentëve është nga Kosova, por nuk mungon pjesëmarrja e tyre.

Tanimë publiku është njohur edhe me konkurrentët e këtij sezoni të cilët po bëjnë bujë kudo nëpër media.

Ndërkohë faqja e njohur në instagram “@demaskojme_perputhasit” ka zbuluar vajzën më të re e cila pritet të futet në program.

Fjolla Elezaj do jetë konkurrentja më e re në “Për’puthen”, ku sipas fotove që ka të postuara në instagram nuk do të shpëtojë dot nga pëlqimi i konkurrentëve.

Image
Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat