Marina Vjollca tregon barkun në fustanin e ngushtë

Mediale Vip

Marina Vjollca tregon barkun në fustanin e ngushtë

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 15:06
Marina Vjollca

Marina Vjollca po shijon paraqitjet edhe për pak muaj në emisionin “Klanifornia”.

Ndonëse është shtatzënë por ajo ka vazhduar punën deri në muajt e fundit të shtatzënisë.

Së fundmi Marina ka postuar disa imazhe në profilin e saj zyrtar në instagram ku mori mjaft vëmendje nga fansat e saj.

Moderatorja shqiptare u shfaq veshur me një fustan ngjyrë pink të lehtë duke vënë në pah barkun e rrumbullakosur.

Ndryshe, sipas burimeve zyrtare ajo dhe Geti janë në pritje për tu bërë prindër të një vajze.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat