Arbenita në fotot e fundit ekspozon trupin peshk

Mediale Vip

Arbenita në fotot e fundit ekspozon trupin peshk

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 15:19
Arbenita

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli ka postuar imazhe të reja.

Arbenita është mjaft e aktive në instagram ku ndan shpesh imazhe të ndryshme qoftë nga karriera apo edhe imazhe përditshmërie.

Ajo përherë është komentuar për shkak të linjave trupore të cilat rrallë nuk i ekspozon në postimet e saj.

Së fundmi modelja ka postuar një foto të re në të cilën u shfaq veshur me një set nude në të cilën ekspozoi kthesat e mahnitshme trupore.

Ani pse nënë e një vajze, Arbenita ka rikthyer menjëherë në top form linjat.

Ndryshe, ajo dhe Fero po shijojnë martesën e tyre pavarësisht thashethemeve të shpeshta rreth ndarjes.

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat