Prova javore/ Banorët testojnë trapin e ndërtuar

Mediale Vip

Prova javore/ Banorët testojnë trapin e ndërtuar

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 16:51
Foto

Buxheti javor për banorët do të varet nga performanca e tyre mbi provën javore.

“Vëllai i Madh” i ka kërkuar konkurentëve që të ndërtojnë një trap dhe nëpërmjet tij të transportojnë ushqime nga njëra anë e pishinës tek ana tjetër e saj.

Mëngjesi i sotëm do të përcaktonte provën e parë të tyre, provë e cila kaloi me sukses.

A do munden ata që të sigurojnë buxhetin maksimal për ditët në vazhdim?

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat