“Dua të fle”/ Iliri debaton me Palomën, përlotet gazetarja

Mediale Vip

“Dua të fle”/ Iliri debaton me Palomën, përlotet gazetarja

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 20:00
Paloma

Mëngjesi nuk ka nisur dhe aq ëmbël për banorët tanë.

Ka qenë Iliri ai që është ngritur nga gjumi me ankesa kundrejt Palomës pasi kjo e fundit nuk e lejon të fle gjatë natës për shkak të pëshpërimave të egzagjëruara.

“Dua të fle dhe ti nuk më lë, nuk kam ardhur të dëgjoj pëshpërimat e tua. Është e disata herë që i bie komodinës për t’ju dhënë sinjal që të pushoni”,- tha Iliri.

Nga ana tjetër Paloma këmbënguli se arsyeja e bisedave të natës nuk është ajo, por Monika.

Debati mes tyre vazhdoi derisa Paloma u përlot nga akuzat dhe gjuha e përdorur nga Iliri

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat