Tayna nis përgatitjet për ‘Halloween’

Mediale Vip

Tayna nis përgatitjet për ‘Halloween’

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 08:01
Tayna

Rep artisja e njohur Tayna, ka nisur të mbajë koncertet jashtë vendit.

Bukuroshja kujdeset që gjithmonë të bie në sy me look-un e saj duke u shfaqur mjaftë atraktive.

Vëmendje marrin paraqitjet e saj, ku me çka do që eksperimenton duket shumë speciale.

Përmes disa postimeve në Instastory, brunja ka treguar që ka nisur të bëhet gati për ‘Halloween’, duke kërkuar ide edhe nga fansat e saj.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat