Miranda sot duket kështu në punë

Mediale Vip

Miranda sot duket kështu në punë

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 13:45
Miranda

Miranda është bashkëshortja e reperit të njohur Lumi B.

Ky fakt e ka bërë atë të merr vëmendje të madhe në mediat rozë, çdo postim i saj në rrjete sociale komentohet.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Miranda ka postuar një foto ku ka treguar se si fillon një ditë e saja në punë.

Vëmendjen e ka marrë paraqitja e saj.

Miranda vazhdimisht vjen me shumë stil dhe kjo sigurisht që është vënë re në çdo postim të saj në Instagram.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat