Monika dhe Fifi vendosin të tregojnë të vërtetën e ”luftës” mes tyre

Mediale Vip

Monika dhe Fifi vendosin të tregojnë të vërtetën e ”luftës” mes tyre

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 14:01
Fifi dhe Monika

Monika dhe Fifi ditën e djeshme planfikuan të provokojnë banorët duke inskenuar disa debate mes tyre.

Dyshja ka patur gjithnjë marrëdhënie tepër të mira dhe për banorët ishte shumë e vështirë të ishin spektatorë të konflikteve të tyre.

Ato kanë shfrytëzuar momentet kur shumica prej banorëve kanë qënë prezent për të nisur‘’luftrat’’ mes tyre.

Pas më shumë se dy ditësh, Monika dhe Fifi kanë vendosur t’i japin fund lojës së tyre.

Ato kanë vendosur që t’i tregojnë banorëve të vërtetën, duke i sqaruar se gjithçka ishte e stisur.

Meraku i Moniks dhe Fifit tanimë është vetëm reagimi i banorëve.

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat