“Përplasen” Beniada dhe Fifi/ Këngëtarja e përlotur: Ku ishe ti kur…

Mediale Vip

“Përplasen” Beniada dhe Fifi/ Këngëtarja e përlotur: Ku ishe ti kur…

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 16:05
Fifi

Monika dhe Fifi i deklaruan banorëve se zënkat e ditëve të fundit nuk ishin asgjë veçse pjesë e një plani të tyre.

Kjo gjë ka prekur shumicën prej banorëve të cilët janë shqetësuar tepër nga raporti i “prishur” mes dy vajzave.
Një ndër to, Beniada i ka deklaruar Fifit se sjellja e saj ditët e fundit ka qenë tepër shqetësuese.

Kaq mjaftoi që Fifi të replikonte e revoltuar ndaj saj duke thënë:

Ti ku ishe kur unë isha sëmurë, mua më ranë të fikët nga hipokrizia në këtë shtëpi, kam pirë qetësues të fortë. Ti ku ishe? Nuk erdhe asnjëherë por vjen tani për të më gjykuar?

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat