Edona me këto fjalë e uron për ditëlindje vëllaun

Mediale Vip

Edona me këto fjalë e uron për ditëlindje vëllaun

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 15:14
Edona

Edona Llalloshi sot përmes imazhit të publikuar ka uruar vëllaun e saj për ditëlindje.

Ajo në çdo moment publikon imazhe të ndryshme për ndjekësit, e cila vazhdimisht ndan imazhe nga përditshmëria e jetës.

E, sot me një foto të bukur këngëtarja ka shkruar fjalët më të mira për Milotin.

Ja shikojeni se sa bukur duken vëlla e motër të kombinuar edhe në veshje.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat