Rifadija bëhet si vajzë e re me këtë grim

Mediale Vip

Rifadija bëhet si vajzë e re me këtë grim

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 16:16
Rifadija

Është një këngëtare që gjithmonë ndez atmosferë kudo që merr pjesë.

Rifadije Grajqevci, po ashtu merr vëmendje edhe me stilin perfekt që ka, duke shkëlqyer në çdo kohë.

Këngëtarja e njohur, përkundër moshës që ka, çdo herë duket bukur dhe barazohet me vajzat e reja.

E, në këtë fotografi të fundit, përmes efektit dhe grimit që ka realizuar duket tejet bukur.

Ja shikojeni.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat