​Miss Serbia bën shqiponjën dykrerëshe, fyhet nga serbët

Mediale Vip

​Miss Serbia bën shqiponjën dykrerëshe, fyhet nga serbët

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 17:39
Foto ilustrim

Valentina Petroviq po përjeton fyerje e sharje nga më të ndryshmet.

Miss Serbia bëri shqiponjën dykrerëshe në një mbrëmje pas ceremonisë së bashku me të zgjedhurat miss nga Kosova, Shqipëria e Mali i Zi.

Fotografia ku ajo shihet duke bërë foto me shqiponjë dykrerëshe mori kritika, fyerje e sharje nga më të ndryshme në rrjetet sociale dhe mediat serbe.

Petroviq ka thënë se fotoja është bërë shumë spontanisht dhe se ajo nuk ka pasur qëllim të keq, përcjell B92.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat