Kallashi me këtë grim dhe me këtë veshje shkon në shtrat

Mediale Vip

Kallashi me këtë grim dhe me këtë veshje shkon në shtrat

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 21:21
Kallashi

Vallëtarja që u shndërrua në seks simbol dhe u bë emër i përfolur kudo, aktualisht po jeton dhe vepron në Zvicër.

Kallashi, duket se ka gjetur rehat në vendin e bukur dhe të pasur evropian.

Sigurisht, ajo atje vallëzon në klube shqiptare dhe siç mësohet puna po i ecën mirë, kjo falë emrit që ka ndërtuar ndër vite.

E, pas mbrëmjeve të punes Kallashi kthehet për të fjetur gjumë.

Me pizhama me lule, grim të rëndë e flokë ende të pa prishur, bukuroshja vë kokën në jastëk.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat