Getinjo ka një mesazh për ata që gënjejnë

Mediale Vip

Getinjo ka një mesazh për ata që gënjejnë

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 21:23
Getinjo

Getuar Aliu – Getinjo vazhdon të jetë ndër më të preferuarit nga publiku për këngën e tij që sjell në tregun muzkorë.

Përmes rrjeteve sociale ai bën reagime të shumta, ku nganjëherë edhe ‘godet’ me thënie dhe tregon personalitetin e tij.

Së fundi, artisti ka postuar një status në InstaStory ku është një mesazh për personat që gënjejnë e që më pas edhe shpaguhen.

“Bacit, rrena është si krediti… Knaqu sot e paguj nesër!”, thuhej në statin e këngëtarit.

Ndryshe, artistri bashkë me vëllaun e ti, Gramos Aliun – Mozzik, janë në përgatitje të një projekti të ri muzikorë,

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat