Vera Oruçaj përmallohet për djalin, bënë këtë gjest

Mediale Vip

Vera Oruçaj përmallohet për djalin, bënë këtë gjest

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 22:10
Seveni dhe Vera Oruçaj

Vera Oruçaj gjatë këtij viti ka qenë shumë më e pranishme në ekranet tona televizive ku ka folur për vetën e saj, muzikën dhe jetën private.

Bashkë me të shoqin, Sunajin, ajo ka qëndruar për muaj të tërë në Mitrovicë, ku siç thonë u rrihet më së shumti.

Çifti i njohur e kanë shijuar kohën në Kosovë, ku edhe ishin l të angazhuar profesionalisht, por edhe janë takuar e kënaqur me miq e dashamirë.

Ama, gjatë kësaj periudhe larg Amerikës, e kanë ndjerë mungesen e të birit të vetëm, Sevenit, i cili jeton dhe vepron në SHBA.

Ai, padyshim se është pika e dobët dhe drita e syve e prindërve të tij.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat