Sa bukur duket në flokë të zeza Zanfina

Mediale Vip

Sa bukur duket në flokë të zeza Zanfina

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 17:05
Zanfina Ismaili

Zanfina Ismaili mbetët një këngëtare e dalluar në mediat rozë.

Ajo në shumë aspekte është pjesë e lajmeve, duke u komentuar për pozat e zjarrta që merr.

Në këtë selfie të bukur që ka publikuar së fundmi, këngëtarja merr vëmendje me flokët e zeza që duket tejet bukur.

Ju pëlqen?

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat