Ai “e mashtronte”/ Semi: U martova me Bojken që të iknim jashtë!

Mediale Vip

Ai “e mashtronte”/ Semi: U martova me Bojken që të iknim jashtë!

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 21:21
BIG Brother VIP Albania

Semi ka rrëfyer sot se një nga ëndrrat e saj më të mëdha ka qenë të jetonte jashtë vendit!

Kjo madje ka qenë një nga arsyet pse bëri celebrimin me Bojken Lakon.

“E adhuroja të jetoja jashtë, kjo ka qenë dhe një nga arsyet pse bëmë celebrimin, por Boku më mashtronte, duke mos e marrë shumë seriozisht këtë dëshire”-u shpreh ajo.

Ndersa sot Semi tregon se nuk i bën më përshtypje çfarë ka ëndërruar aso kohe!

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat