Aleksi publikon bisedat me produksionin

Mediale Vip

Aleksi publikon bisedat me produksionin

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 22:40
Aleksi

Dori, Artani dhe Aleksi janë larguar nga “Përputhen” të shtunën që kaloi.

Në epsidoin e “Përputhen Prime” u tha se djemtë u larguan si kërkesë e vajzave.

Por Aleksi ishte ai i cili hodhi poshtë këto deklarata pasi ai zbuloi se një ditë para xhirimeve të “Prime” kërkoi të largohej që aty.

“U tha se më eleminuan gocat, shikoni ditën dhe bëni lidhjen me ditën e programit”, ka shkruar Aleksi. Biseda është zhvilluar të enjten, ndërsa “Prime” xhirohet të premteve dhe transmetohet të shtuneve.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat