Rina Balaj publikon këngen “Aver”

Mediale Vip

Rina Balaj publikon këngen “Aver”

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 23:36
Rina dhe Andi

“Aver”, tashmë është e gatshme për t`u dëgjuar.

Rina ka njoftuar se kënga e re e shumëpritur “Aver” tashmë është lansuar në kanaline Youtube.

Ajo u shfaq mjaft joshëse në videoklipin e ri teksa erdhi edhe me veshje të ndryshme plot stil. Ajo që morri vëmendjen ishin skenat e nxehta në klip me ish-konkurrentin e “Përputhen”, Andin.

Për të dëgjuar këngën e re mund të klikoni link-un më poshtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat