Beniada-Einxhel: Të gjithë janë karaktere të ndryshme

Mediale Vip

Beniada-Einxhel: Të gjithë janë karaktere të ndryshme

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 18:35
Beniada, Einxhel

Gjatë bisedës vajzat flasin rreth mendimeve të tyre në lidhje me banorët e tjerë.

Sipas Beniades këtu “sulmojnë ” më shumë ato që janë më të”rrezikshem”.
“Duhet të jesh konkurent i fortë të”sulmohesh”.

Einxhel mendon që është e kunderta

“Po arrij të kuptoj psikologjinë këtu brënda”-shprehet Einxhel.

Beniada tregon për mardhëniet e saj të mira me Palomen.
“Ajo di të arsyetojë,di të flasi”-thot Beniada.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat