Beniada rrëfen: Ish-pronari më ngacmonte

Mediale Vip

Beniada rrëfen: Ish-pronari më ngacmonte

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 20:08
Beniada, Einxhel

Beniada ka ndarë një histori persoanle me Einxhel pasditen e sotme.

Ajo tregon se për të paguar studimet iu desh të bënte punë të ndryshme e një prej tyre të punonte edhe ne një lokal.
Një javë pasi kishte nënshkruar kontratën pronari i kërkon të pastronte një dhomë hoteli,kur kjo nuk ishte puna e saj.

“Fola në tel me vjehrrën time,më tha që t’i bëja foto dhe ta rregistroja. Kështu bëra dhe e denoncuam, ku më vonë ia mbyllëm biznesin”-tregoi Beniada

Raste ngacmimesh seksuale në vendet e punës janë të shumta, ku kohet e fundit edhe personazhe te njohur kanë treguar episode nga jeta e tyre.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat