Ku e morri Mimoza Mustafa këtë paruke perfekte?

Mediale Vip

Ku e morri Mimoza Mustafa këtë paruke perfekte?

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 21:49
Mimoza Mustafa

Shumë produksione kanë nisur me xhirimet e programeve festive të Vitit të Ri, festës që po afron.

Edhe këtë vit “Labia” ka bërë bashkë në një vend shumë këngëtar, të cilët do të këndojnë këngë të reja dhe të përpunuara.

Mes yjeve që do të këndojnë në Labia, padyshim që është edhe Mimoza Mustafa, e shoqja e producentit Shkumbin Kryeziu.

Mimoza këtë herë shfaqet krejtësisht ndryshe në look, me paruken ekskluzive nga Ajkune Professional.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat