Ryan Reynolds mban fjalimin mbresëlënës për Blake

Mediale Vip

Ryan Reynolds mban fjalimin mbresëlënës për Blake

Më: 4 nëntor 2021 Në ora: 22:01
Ryan Reynolds, Blake Lively

Ryan Reynolds  ka treguar herë pas here se i është përkushtuar Blake Lively-t, ashtu siç duhet të jetë çdokush ndaj partneres së tyre, dhe së fundmi i bëri asaj thirrjen më të ëmbël gjatë pranimit të një çmimi.

“Dua të falënderoj gruan time, Blake. Ajo është një gjeni. Ajo është një grua rilindëse. Dhe ajo më shtyn në mënyra që kurrë nuk e imagjinoja se do të shtyhesha, “,-tha Reynolds, ndërsa pranoi vlerësimin e inovatorit të argëtimit dhe sipërmarrjes në Çmimet e Innovatorit të WSJ Magazine, raporton People.

Aktori i Deadpool, i cili ndan tre vajza me yllin e Gossip Girl, së fundmi njoftoi se do të marrë një pushim pune për t’u fokusuar te familja e tij. Ai postoi në Instagram se do të merrte “pak pushim” nga puna në film, e cila mund të zgjasë nga disa muaj deri në disa vjet. Lively thjesht komentoi: “Michael Caine e bëri i pari”, duke iu referuar thashethemeve të fundit (me sa duket të pavërteta) se Caine do të tërhiqej.

Mund të jetë gjithashtu një referencë për faktin se në filmin për të cilin Reynolds postonte, ai luan Ebenezer Scrooge, të njëjtin rol që Kaine luajti në The Muppet Christmas Carol.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat