Learta Jakupi poston foto me bashkëshortin nga Stambolli

Mediale Vip

Learta Jakupi poston foto me bashkëshortin nga Stambolli

Më: 5 nëntor 2021 Në ora: 22:41
Learta me burrë

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të komentuara por edhe më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo komentohet shumë për çdo paraqitje por jo vetëm.

Postimet e saja në rrjete sociale kthehen në lajmet e mediave rozë pothuajse çdo ditë.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi, ajo ka postuar një foto me bashkëshortin e saj në Instabul.
Pushime të mbara çiftit.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat