Ed Sheeran kalon betejën me COVID-19

Mediale Vip

Ed Sheeran kalon betejën me COVID-19

Më: 6 nëntor 2021 Në ora: 12:49
Ed Sheeran

Ai shfrytëzoi maksimalisht periudhën e tij të izolimit që i erdhi fundi teksa shijoi darkën në Viet Populaire në Londër të enjten.

Këngëtari, 30 vjeç, u kontraktua me Covid-19 muajin e kaluar dhe ishte detyruar të izolohej me vajzën e tij Lyra, 14 muajshe, e cila gjithashtu rezultoi pozitive për virusin.

Nuk mund të kishte ardhur në një moment më të keq për këngëtarin e Shivers, i cili është në mes të promovimit të albumit të tij të ri, ndaj nuk humbi kohë duke dalë nga shtëpia pasi i erdhi fundi i periudhës së izolimit.

Ed regjistroi një paraqitje në shfaqjen e Jonathan Ross në fillim të javës përpara se të dilte përsëri për një darkë të enjten.

Këngëtari shfaqi stilin e tij të modës me një xhaketë të errët dhe pantallona të gjera gri të errëta Stone Island gjatë daljes.

I veshur me një T-shirt rozë të zbehtë poshtë numrit, ai kishte stiluar këllqet e tij me xhenxhefil në një model flokësh të zhveshur dhe kishte vendosur një maskë të zezë për fytyrën.

Duke shëtitur nëpër qytet me një palë trajnerë bardh e kafe me lidhëse rozë, këngëtarja u rrethua nga një palë truproja truproje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat