“Të shoh në finale” Sarah i drejtohet Einxhel

Mediale Vip

“Të shoh në finale” Sarah i drejtohet Einxhel

Më: 16 nëntor 2021 Në ora: 14:38
Sarah dhe Einxhel

Sarah ka diskutuar me Einxhel në lidhje me nominimet dhe se cili nga banorët mund të largohet nga shtëpia.

Duke qenë se Einxhel është në nominim bashkë me Beniadën dhe Iliri me Sabianin, Sarah shprehet se midis tyre shtëpinë e “Big Brother” e lë Beniada dhe Sabiani.

“Jam midis Sabit dhe Benit, ti nuk largohesh. Unë mendoj se ti do të shkosh deri në finale,sinqerisht. Je një nga banorët e rinj më aktiv dhe e luan lojën tamam. Bën debate, i thua gjërat siç janë, nuk ta përton për asgjë. Di të artikulosh shumë mirë.

Nëse do më binte pyetja cilin nga banorët do të çoje në finale me shumë bindje do të thoja emrin tënd”-tha ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat