Rina Balaj pozon mbi makinë

Mediale Vip

Rina Balaj pozon mbi makinë

Më: 16 nëntor 2021 Në ora: 22:12
Rina Balaj

Rina Balaj është njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe të komentuara.

Këngëtarja komentohet shumë në çdo paraqitje të saj, stili i saj unik merr vëmendje të madhe.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy janë disa foto që ka postuar Rina.

Ajo shihet duke pozuar mbi makinë ku po duket shumë stil. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat