“Ai në syrin e publikut është viktima e kësaj shtëpie”/Einxhel bisedon me Semin

Mediale Vip

“Ai në syrin e publikut është viktima e kësaj shtëpie”/Einxhel bisedon me Semin

Më: 17 nëntor 2021 Në ora: 14:34
Einxhel dhe Semi

Para disa ditësh Einxhel me Ilirin ka pasur një debat të ashpër mes njëri-tjetrit.

Në një bisedë me Semit ajo i thot asaj se akoma nuk po e përtyp dot faktin që Iliri u zgjodhi preferuari nga publiku duke i ditur reagimet dhe veprimet e tij brenda kësaj shtëpie.

“Ai njeri akumulon dhe bën viktimën në Prime.Në syrin e publikut ai është viktima në këtë shtëpi.Nuk e di si ma ka mbajtur goja për ti thënë që ti shite historinë e jetës tënde për një lojë sepse e dija që gjëja do të degradonte.

Ai më ka thënë non stop fallxhore e shumë gjëra të tjera.Nuk më intereson nëse dola keq në Prime pasi atë që e kam e them dhe do vazhdoj ta them që ai njeri nuk më pëlqen aspak,“-shprehet ajo e shqetësuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat