Adriana dhe Keith shfaqen më afër se asnjëherë tjetër

Mediale Vip

Adriana dhe Keith shfaqen më afër se asnjëherë tjetër

Më: 19 nëntor 2021 Në ora: 16:09
Keith dhe Adriana

Sasa dhe Keith janë ndër çiftet më të komentuar, duke pas parasysh diferencën që kanë në moshë.

Dyshja në shumë momente janë të dalluar, dhe gjithmonë marrin vëmendje.

Për ndjekësit, ata publikojnë imazhe të ndryshme, çdo herë duke shprehur dashurinë që kanë për njëri tjetrin.

Këtë herë, Adriana është ajo e cila në fotografinë e publikuar shkruan

Image

 

Shikojeni se si duken në afërsi dyshja në fjalë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat