Bebe Rexha po kërkuan një DJ të zjarrtë shqiptar për një dasmë

Mediale Vip

Bebe Rexha po kërkuan një DJ të zjarrtë shqiptar për një dasmë

Më: 20 nëntor 2021 Në ora: 22:45
Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi publikoi një bashkëpunim të ri me reperin e famshëm australian Masked Wolf.

“It’s You, Not Me” titullohet bashkëpunimi i tyre i ri, i cili në fakt është një ripërpunim i këngës hit të Bebe Rexhës, “Sabotage”.

Artistja me origjinë nga Dibra e Madhe i ka të shpeshta postimet në rrjetet sociale që lidhen me origjinën e saj.

Së fundmi, 32-vjeçarja përmes një shkrimi të publikuar në InstaStory, tregoi se është duke kërkuar një DJ shqiptar për një dasmë shqiptare.

Ajo nuk ka treguar se për dasmën e kujt bëhet fjalë, duke lënë fansat të aludojnë se mund të jetë në plan të afërt edhe dasma e saj, pasi ajo tash e sa kohë është në lidhje me kinematografin amerikan, Keyan Safyari.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat