Georgina Rodrigez e gjithë stilë teksa pozon në veturë

Mediale Vip

Georgina Rodrigez e gjithë stilë teksa pozon në veturë

Më: 23 nëntor 2021 Në ora: 18:08
Georgina Rodrigez

Pa dyshim që njëra ndër modelet më të komentuara në mediat botërore është Georgina Rodrigez.

Ajo shumë shpesh arrinë të marrë vëmendje me imazhet që publikon në rrjetin social Instagram.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në makinën e saj, ku shfaqet shumë stil.

Modelja shfaqet e veshur me një veshje sportive ngjyrë hiri, një pallto të bardhë dhe një kapelë ngjyrë të zezë. Ajo gjithashtu ka kombinuar edhe qantën e saj me veshjen.

Modelja është e dashura e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat