Justin Bieber shfaqet nga studio, diçka e re po vjen

Mediale Vip

Justin Bieber shfaqet nga studio, diçka e re po vjen

Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 18:46
Justin Bieber

Justin Bieber është këngëtari me famë botërore që vazhdon të ketë suksese.

Ai shumë shpesh merr vëmendje me këngët apo hitet e padiskutueshme që ai publikun në treg.

Së fundi ai ka publikuar disa imazhe ku shihet nga studio dhe paralajmëronë për diçka të re.

Këngëtari është njëri ndër këngëtarët në botë që ka arritur suksese qysh në moshë të re.

Kënga e parë e tij debutuese dhe më e sukseshmja mbanë titullin ‘Baby’.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat