“Nuk më pëlqen energjia e saj”- Fifi ‘acarohet’ nga Einxhel Shkira! Ja cfarë i thotë këngëtarja Donaldit

Mediale Vip

“Nuk më pëlqen energjia e saj”- Fifi ‘acarohet’ nga Einxhel Shkira! Ja cfarë i thotë këngëtarja Donaldit

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 09:55
Einxhel Shkira dhe Fifi

Raportet mes Fifit dhe Einxhel Shkirës duket se kanë pësuar një krisje. Pas gjendjes të të fikëtit që pësoi mbrëmjen e të martës, Fifi ka gjetur kohë për të ‘shfryrë inatin’ që ka ndaj Einxhelit.

Ditën e sotme, Fifi dhe Donaldi kanë  bashkëbiseduar me njëri-tjetrin në dhomën e gjumit, ku këngëtarja tha se “nuk i pëlqen energjia që ka Einxheli”.

 Fifi u shpreh se moderatorja që ditën e parë është përpjekur ta bindë atë të veproj apo të sillet ndryshe dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer.  Në diskutimin e tyre, FIfi shprehet se Einxheli është tendencioze në çdo qëndrim të saj, madje ka ndikuar negativisht dhe në raportin që kjo e fundit ka patur me Granit Canën.

“Po, tendencat e saj, tripat e saj, realisht fjalën ‘tendencioz’ e kam mësu mrena ktu…ktu e di kuptimin e fjalës ‘tendencioze’ . Prej kur ka hyrë ditën e parë o mundu me m’kallzu për sene, me më bind që unë duhet të veproj ndryshe, me fol ndryshe, me u sjell ndryshe. Që kur ka hyrë menjëherë  i’a ka nis duke fol për Granitin, ‘Mos ja ço kafen tek krytë’”, ka thënë Fifi.

Pjesë nga biseda:

Donaldi: Po me Eixhelin pse jeni kështu?

 Fifi:Nuk më pëlqen energjia e vet.

 Donaldi: Ka ndonjëlloj gjëje a cfarë?

Fifi: Nuk më pëlqen energjia e asaj…

Donaldi:Vetëm kaq?

Fifi: Po, tendencat e saj, tripat e saj, realisht fjalën ‘tendencioz’ e kam mësu mrena ktu…ktu e di kuptimin e fjalës ‘tendencioze’ . Prej kur ka hyrë ditën e parë o mundu me m’kallzu për sene, me më bind që unë duhet të veproj ndryshe, me fol ndryshe, me u sjell ndryshe. Që kur ka hyrë menjëherë  i’a ka nis duke fol për Granitin, ‘Mos ja ço kafen tek krytë’.

Vajzat njiheshin më përpara me njëra -tjetrën dhe kishin një shoqëri të përbashkët por mesa duket raporti midis këngëtares nga kosova dhe moderatores është krisur tashmë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat