Ledri shkrihet duke qeshur me vajzën e tij në krahë

Mediale Vip

Ledri shkrihet duke qeshur me vajzën e tij në krahë

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 15:29
Ledri dhe Poem

Ledri Vula është njëri ndër reperet ku së fundi është bërë baba i një vajze.

Si duket reperit i ka ndryshuar jeta pas ardhjes së vajzës në jetë.

Shumë shpesh ai poston video dhe imazhe së bashku me të, ku të shkrinë me ëmbëlsin e tyre. Edhe së fundi është publikuar një video ku nuk mundesh ti ndahesh.

Ledri është ai i cili fillon të qesh, ku më pas shkrihet fare edhe vajza e tij. Kaq të lumtur reperin rrallë herë e kemi parë.

Ledri është në një lidhje dashurie dhe bashkëjeton me blogeren e njohur Sara Hoxhën, por që ende nuk kanë kurorëzuar dashurinë e tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat