Remzie Osmani i gëzohet suksesit të vajzës

Mediale Vip

Remzie Osmani i gëzohet suksesit të vajzës

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 16:06
Remzia dhe Riola

Remzie Osmani është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Postimet e saja në rrjete sociale sigurisht që marrin vëmendje të madhe dhe kjo ndodhi edhe së fundmi.

Këngëtarja ka postuar disa foto me vajzën e saj dhe bashkëshortin, ata ndodhen në Itali, por ajo që ra në sy është mbishkrimi i Remzisë i bashkangjitur me fotot.

Moti ftohtë,po shpirti ngrohtë ne takim me Riolen tonë dhe sukseset e saj!Te duam pa fund @riolahamzaj jonë e bekuar – ishte mbishkrimi i saj përkrahë fotove.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat