Në përditshmëri kështu duken Shyhrejta dhe Engji

Mediale Vip

Në përditshmëri kështu duken Shyhrejta dhe Engji

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 19:04
Shyhrete Behluli dhe Engji

Shyhrejta në të shumtën e kohës shihet me Engjin, pasi që të dya kanë profesionin e njejtë.

Sigurisht, pak kohë të lirë që ka ajo e ndan edhe me personat e tjerë të familjes, duke shprehur lumturinë e madhe që ka me ta.

Në një imazh të fundit, ajo ka publikuar një selfie pranë Engjit dhe djalit të vogël Lumit.

Vet buzëqeshja e këngëtares tregon lumturinë që ka pranë tyre.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat