Graniti tregon si e ku e mori vesh lajmin që Fifi kish lënë shtëpinë

Mediale Vip

Graniti tregon si e ku e mori vesh lajmin që Fifi kish lënë shtëpinë

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 23:50
Fifi dhe Granit Cana

Mbrëmjen e sotme në spektaklin e “Big Brother Vip” nuk mungoi as Graniti. Pyetja e parë e Arbanës ishte se ku e gjeti lajmi i largimit të Fifit dhe si reagoi.

Ai pohoi se ia kishin komunikuar disa shokë dhe se fillimisht nuk e kishte besuar.

“Megjithatë Big Brother e ka humbur një lojtare të fortë, një karakter të fortë”, ka pohuar Graniti.

Ndërsa Paloma dhe Arditi pohuan se jo të gjithë kanë qenë të sinqertë në dhimbjen për daljen e Fifit nga shtëpia.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat