E pyesin se kur do të martohet me Handen, por përgjigja e Keremit nuk është ajo që prisni

Mediale Vip

E pyesin se kur do të martohet me Handen, por përgjigja e Keremit nuk është ajo që prisni

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 21:24
Hande Erçel dhe Kerem Bursin

Hande dhe Kerem janë kthyer në një nga çiftet më të dashur për publikun turk, por edhe atë shqiptar që i ndjek në TV Klan me serialin “Dashuria është në ajër”. Dy aktorët luajnë rolin e dy të dashuruarve, Edës dhe Serkanit, por edhe në jetën reale janë bashkë. Kjo ka bërë që fansat të mendojnë edhe për dasmën e çiftit, por mesa duket ata nuk e kanë ndërmend një gjë të tillë. Së fundmi Hande dhe Kerem morën pjesë në eventin e ndarjes së çmimeve “Ayakli Gazete Odul” dhe gazetarët i drejtuan disa pyetje që jua sjellim më poshtë.

Gazetari: Fansat duan të dinë kur do martoheni

Kerem: Tani e do përgjigjen në një moment të tillë? S’kemi pse kalojmë në çështje private, jemi këtu për punë dhe jemi të lumtur për këtë.

Gazetari: A ndërhyn në veshjet që zgjedh Hande?

Kerem: Nuk ndërhyj dhe as ti nuk ndërhyn tek unë apo jo? (I drejtohet Handes)

Hande: Nuk ndërhyjmë, por sigurisht i tregojmë njëri-tjetrit gjërat që na pëlqejnë.

Gazetari: A do punonit sërish bashkë?

Hande: Varet nga skenari

Kerem: Mendoj që Hande nuk dëshiron të punojë sërish me mua. Shpresoj të ndodhë, por varet nga skenari dhe rolet.

Hande: Të punoja me Keremin ishte diçka e veçantë për mua.

Kerem: Edhe për mua.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat