“S’ka shanc të zihet me mua”, Arjola flet për debatin me Antonelën

Mediale Vip

“S’ka shanc të zihet me mua”, Arjola flet për debatin me Antonelën

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 21:56
Arjola dhe Antonela

Arjola dhe Antonela sot kanë zhvilluar një debat të ashpër.

Ajo u shpreh se Antonela e humbi logjikën dhe kontekstin e të biseduarit.

“Ajo e humbi logjikën dhe kontekstit dhe filloj të bërtiste se nuk dinte çfarë të thonte.Do ishte më e drejtë të thonte më ngeli hatri ku i përmenda punën e mamit.Ishte thjesht një batutë shoqërore.Ajo s’ka shanc të zihet më me mua.Do ta lej të flasi në Prime.Unë s’kam ardhur për tu zënë,ajo le të zihet më kë të doj,’-tha aktorja e shqetësuar.

Shpresojmë që gjakrat të qetësohen mes njëra-tjetrës.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat