I është hakuar faqja në Facebook, Edona Llaloshi njofton se e ka paraqitur rastin në polici

Mediale Vip

I është hakuar faqja në Facebook, Edona Llaloshi njofton se e ka paraqitur rastin në polici

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 23:23
Edona Llalloshi

Për rastin, këngëtarja e njohur nga Prishtina ka lajmëruar në Instagram, duke treguar se ka njoftuar organet kompetente për zhbllokimin e llogarisë së saj.

“Të dashur miq, Ju njoftoj që sot më është hakuar faqja ime zyrtare në Facebook, Edona Llalloshi! Këtë problem e kemi raportuar tek organet kompetente të sigurisë dhe po punojmë që ta rikthejmë sa më shpejtë. PS: Ju ftoj edhe juve miq të më ndihmoni ne rikthimin e llogarisë”, ka shkruar Edona në Instagram.

Aktualisht faqes së këngëtares i është ndërruar emri nga personat që e kanë hakuar, të cilën i kanë vënë emrin e një gazete fantome.

Edona Llalloshi përndryshe është mjaft e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga aktivitetet e saj. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat