Pajtimi tregon lidhjen me ish-partneren

Mediale Vip

Pajtimi tregon lidhjen me ish-partneren

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 08:59
Pajtimi

Në një bisedë me Monikën,Pjatimi ka treguar rreth lidhjes me ish-partneren.

“Unë kur kam folur me një femër nuk jam nisur me mendimin që do ta bëj për vete dhe më pas ta lë.

Jam munduar të jap shumë nga vetja.

Më kanë penguar shumë gjëra,të mos flisja me femra të tjera kur isha në diskotekë se ajo e merrte që unë do takohesha me atë më pas

.Falenderoj zotin që nuk jam ndarë për gjëra më të mëdha”-tha Pm

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat