Alban Skënderaj uron vajzën për ditëlindje: Dashuria e vogël dhe e madhe e babit

Mediale Vip

Alban Skënderaj uron vajzën për ditëlindje: Dashuria e vogël dhe e madhe e babit

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 09:31
Albani me vajzen

Alban Skenderaj është njëri nga këngëtarët shqiptarë që numëron hitet e tij.

Albani është i martuar me këngëtaren Miriam Cani dhe së bashku kanë një vajzë.

Pikërisht për festën e flamurit, 28 nëntor, edhe vajza e këngëtarit ka ditëlindjen. Ai e ka uruar përmes një postimi në instagram, ku ka ndjerë keqardhje që nuk do të mund të jetë për herë të parë duke festuar me të.

‘Dashuria e vogël dhe e madhe e babit’, ka shkruar ai në postim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat