Gold Ag publikon këngën dedikuar të birit në ditëlindjen e tij

Mediale Vip

Gold Ag publikon këngën dedikuar të birit në ditëlindjen e tij

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 13:23
Pamje nga videoja

Javë më parë, ka lajmëruar Gold Ag do të sjellë një këngë dedikuar të birit Gueril në 1 vjetorin e lindjes së tij.

Gjithashtu në këtë këngë këngëtari për herë të parë ka shfaqur fytyrën e të birit.

Për tekstin dhe muzikën e këngës “Gueril” është përkujdesur Gold Ag, ndërsa për videoklipin MProduction.

Kënga “Gueril” sapo është lansuar në platformën Youtube.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat