Yllka Gashi shkelqen me veshjen kombëtare më të bukurën në botë!

Mediale Vip

Yllka Gashi shkelqen me veshjen kombëtare më të bukurën në botë!

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 18:49
Yllka Gashi

Aktorja më e famshme e momentit, Yllka Gashi ka uruar festën e 28 Nëntorit, shkruan arbresh.info.

Ajo ka bashkangjitur një foto në urimin e saj, teksa ka shkuar “Me veshjen kombëtare më të bukurën në botë!”

Yllka Gashi me rolin e Fahrije Hotit në filmin “Zgjoi” ka marrë disa çmime ndërkombëtare.

Gjithashtu filmi me regji të Blerta Bashollit është kandidat për “Oscar”. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat