Kjo këngëtare i ka shkruar Andi Artanit!

Mediale Vip

Kjo këngëtare i ka shkruar Andi Artanit!

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 22:03
Andi Artani

Andi Artani është ish-konkurenti i “Përputhen 2”.

Ai arriti për një kohë shumë të shkurtër të marrë vëmendje të madhe, shkruan lajmi.net.

Andi madje morri vëmendje edhe me marrëdhënien e tij me Jasminën, një marrëdhënie që bëri bujë të madhe.

Por ai së fundi ishte i ftuar në një emision televiziv ku mori disa pyetje pak më të ‘nxehta’. Përgjigjet e tij ishin ato të cilat janë interesante dhe shumë të papritura.

Ish-konkurenti u pyet për emrin e një personazhi të njohur që i ka shkruar në ndonjë rrjet social.

Kida ishte emri që Andi dha, duke shtuar dyshimet se çfarë raporte kanë të dy bashkë.

Andi nuk dha sqarime nëse ka marrur përgjigje nga Kida.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat