Safetja vishet si zonjë kur del për kafe

Mediale Vip

Safetja vishet si zonjë kur del për kafe

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 06:37
Safete Mustafa

Fytyrat publike duhet të kenë kujdes gjjthmonë se si vishen, si duken e çfarë thonë, sidomos në publik.

Si shumë nga këngëtaret tjera të njohura, edhe Safete Mustafa tregon kujdes të shtuar për paraqitjen e jashtme.

Safetja, që është nënë e dy vajzave që i janë bërë si shoqe, edhe kur del për kafe duket mjaftë e kuruar.

Ja një foto e Safetes duke shijuar një makiato Prishtine.

Image

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat