U la në dush bashkë me Donaldin, por çfarë i kishte shkruar Beatrix Bora Zemanit për puthjen në Big Brother VIP

Mediale Vip

U la në dush bashkë me Donaldin, por çfarë i kishte shkruar Beatrix Bora Zemanit për puthjen në Big Brother VIP

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 13:56
Beatrix Ramosaj, Bora dhe Donaldi

Dy javët e para të Big Brother VIP Albania, Bora Zemani surprizoi mikeshën e saj më të mirë, Semi Jaupajn.

Arbana Osmani i dha mundësinë asaj ta takonte edhe ish të dashurin Donald Veshaj, duke qenë se ky i fundit kishte bërë deklarata të forta me fillim, se e do dhe e merr malli për moderatoren.

Natën kur të dy u takuan, publiku u çmend pas tyre, ku edhe shumë figura të njohura pëlqyen historinë e tyre të dashurisë.

E një nga to ishte edhe Beatrix Ramosaj, e cila kohëve të fundit nuk po i ndahet në asnjë sekond Donaldit.

Në foton që Bora kishte publikuar atë natë që u fut në BB VIP, Beatrix kishte shkruar se i ka çmendur edhe komshitë duke bërtitur, nga dashuria që dyshja kishin për njërin tjetrin.

“Më kujtuat se sa bukur është të dashurosh. Me zemër në dorë dje i çmenda komshit duke bërtit. Të dua zemër”, kishte shkruar Beatrix në postimin e Zemanit në Instagram.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat