Beatrix shtrihet në krahët e Donaldit

Mediale Vip

Beatrix shtrihet në krahët e Donaldit

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 15:04
Beatrix dhe Donald

Donaldi dhe Beatrix janë parë shumë të afërt gjatë këtyre ditëve e kjo nuk ka kaluar pa u vënë re edhe nga banorët e tjerë.

Edhe ditës e sotme teksa po qëndronin në oborr ata janë përqafuar me njëri-tjetrin.

Ata janë parë bashkë edhe në momente të tjera gjatë këtyre ditëvë. Ata kanë qëndruar jashtë në shi, ashtu sikurse edhe janë kapur dorë për dore.

Nuk e dimë çfarë do të ndodhi me marrëdhënien e tyre.

Kujtojmë se Donaldi i ka premtuar edhe moderatores Bora Zemani se do të sqarojnë marrëdhënien që kanë me njëri-tjetrin kur të dalë jashtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat